ZIAJKA PASTA BEZ FLUORU GUMA BALONOWA 50ML

5,13 zł
Brutto
ZIAJKA PASTA BEZ FLUORU GUMA BALONOWA 50ML
  Polityka prywatności

w SAMCHEM dbamy o Twoją prywatność.

  Zasady dostawy

Zamówienia dostarczamy zgodnie z tymi zasadami.

  Zasady zwrotu towarów.

Klient może dokonać zwrotu zamówienia do 14 dni od jego odebrania.

Bezpieczne płatności: Przelewy24, Przelew na konto bankowe oraz płatność za pobraniem.

Balonowy żel do mycia zębów dla dzieci, również z terenów o podwyższonym poziomie fluoru w wodzie.
DZIAŁANIE
- D-panthenol (prowitamina B5)
- zapewnia skuteczne działanie łagodzące
- naturalne krzemionki
- bardzo delikatnie czyszczą zęby
- smak gumy balonowej
ZIAJKA
ZIAJKA
P.ZZ0200

Komentarze

Napisz swoją opinię

ZIAJKA PASTA BEZ FLUORU GUMA BALONOWA 50ML

ZIAJKA PASTA BEZ FLUORU GUMA BALONOWA 50ML

Napisz swoją opinię

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Dostępność: Brak na magazynie
PATTEX KLEJ DO DREWNA 250G UNI
Dużo towarów w bazie. Opisy produktów są dodawane, jednak ten musi jeszcze poczekać. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny!
Dostępność: 8 Towar jest dostępny
R.CHLORO.POLIWINYL.5,0L RADACH
Dużo towarów w bazie. Opisy produktów są dodawane, jednak ten musi jeszcze poczekać. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny!
Dostępność: Brak na magazynie
Szampon Joanna Naturia Brzoza i Łopian to idealne rozwiązanie dla osób borykających się z problemem przetłuszczających się włosów. Dzięki ulepszonej recepturze wzbogaconej o starannie dobraną mieszankę składników aktywnych, produkt gwarantuje zdrowy i piękny wygląd włosów oraz skóry głowy. Łopian i brzoza, zawarte w składzie, zapewniają skuteczne oczyszczenie skóry głowy i regulację wydzielania sebum, co skutkuje zmniejszeniem się problemu nadmiernego przetłuszczania się włosów. Szampon Joanna Naturia Brzoza i Łopian to produkt, który skutecznie rozwiązuje problem przetłuszczających się włosów, jednocześnie dbając o ich zdrowie i naturalny wygląd.
Dostępność: 6 Towar jest dostępny

On Line Emocje Enjoy…Your Life Balsam do ciała z fiołkiem i lotosem (250 ml) to codzienna dawka pozytywnej energii w jednej tubce. Głębokie nawilżenie dzięki masłu shea, subtelny zapach fiołka, lotosu, melona i piżma oraz lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja sprawiają, że pielęgnacja skóry staje się luksusem i relaksem.

Na tej stronie używamy ciasteczek w rozsądnych ilościach :)