• Wyprzedane!
    Ziaja Yego Zestaw dla mężczyzn: Krem + Żel 3w1 + Balsam + Roll-on|Strona główna

Ziaja Yego Zestaw dla mężczyzn: Krem + Żel 3w1 + Balsam + Roll-on

25,95 zł
Brutto
Kompletny zestaw Ziaja Yego dla mężczyzn. Pielęgnacja twarzy i ciała dla skóry wrażliwej. Kojący balsam, krem SPF6, żel 3w1 i antyperspirant. Sprawdź teraz!
  Polityka prywatności

w SAMCHEM dbamy o Twoją prywatność.

  Zasady dostawy

Zamówienia dostarczamy zgodnie z tymi zasadami.

  Zasady zwrotu towarów.

Klient może dokonać zwrotu zamówienia do 14 dni od jego odebrania.

Bezpieczne płatności: Przelewy24, Przelew na konto bankowe oraz płatność za pobraniem.

Codzienna męska pielęgnacja nie musi być skomplikowana, aby była skuteczna. Ziaja Yego Zestaw kosmetyków to gotowe rozwiązanie dla mężczyzn, którzy borykają się z wrażliwą skórą, skłonną do zaczerwienień i podrażnień. Seria Yego została opracowana tak, aby dostarczać skórze niezbędnych składników odżywczych przy jednoczesnym zachowaniu lekkich, szybko wchłaniających się konsystencji. Dzięki temu zestawowi kompleksowo zadbasz o higienę i kondycję swojej cery, ciesząc się świeżym, energetyzującym zapachem przez cały dzień.

W skład zestawu wchodzą cztery pełnowymiarowe produkty, które stanowią fundament męskiej łazienki. Krem nawilżający SPF 6 zapewnia niską ochronę przeciwsłoneczną i intensywnie nawadnia naskórek, zapobiegając jego przesuszaniu. Żel 3 w 1 pod prysznic to wielofunkcyjny produkt, który oszczędza czas – idealnie nadaje się do mycia twarzy, ciała oraz włosów, pozostawiając je miękkie i odświeżone. Całość uzupełnia intensywnie łagodzący balsam po goleniu, który błyskawicznie redukuje pieczenie, oraz antyperspirant roll-on, gwarantujący pewność w każdej sytuacji.

  • Kompletna pielęgnacja 4w1 – zestaw pokrywa wszystkie potrzeby: od oczyszczania, przez ochronę pod pachami, aż po regenerację po goleniu i nawilżanie twarzy.
  • Ochrona skóry wrażliwej – formuły produktów wspierają naturalną barierę ochronną, łagodząc skutki codziennego golenia i działania czynników zewnętrznych.
  • Lekkie formuły – kosmetyki nie pozostawiają tłustego filmu, co jest kluczowe dla komfortu użytkowania przez mężczyzn.
  • Ochrona SPF 6 – zawarta w kremie nawilżającym, chroni twarz przed fotostarzeniem podczas krótkiej ekspozycji na słońce.
  • Idealny na prezent – eleganckie opakowanie sprawia, że zestaw jest doskonałym upominkiem dla każdego mężczyzna ceniącego polską jakość marki Ziaja.

Sposób użycia: Dzień rozpocznij od odświeżającego prysznica z użyciem żelu 3 w 1. Następnie, na czystą i osuszoną skórę pod pachami zaaplikuj antyperspirant. Jeśli się golisz, zakończ zabieg wmasowaniem łagodzącego balsamu Yego. Na koniec nałóż krem nawilżający na całą twarz, delikatnie go wklepując – to zapewni skórze ochronę i zdrowy wygląd. Regularne stosowanie produktów z jednej linii zapachowej Ziaja Yego sprawi, że zapach będzie trwalszy i bardziej wyrazisty. Pamiętaj, aby krem nakładać rano, by wykorzystać właściwości filtra SPF.

ZIAJA
ZIAJA
ZES.ZI03
Nowy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Ziaja Yego Zestaw dla mężczyzn: Krem + Żel 3w1 + Balsam + Roll-on

Kompletny zestaw Ziaja Yego dla mężczyzn. Pielęgnacja twarzy i ciała dla skóry wrażliwej. Kojący balsam, krem SPF6, żel 3w1 i antyperspirant. Sprawdź teraz!

Napisz swoją opinię

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Dostępność: 9 Towar jest dostępny
Wydajny klej gipsowy T 25kg do montażu płyt g-k i izolacji. Doskonała przyczepność, wysoka plastyczność i trwałość. Idealny do wnętrz. Sprawdź teraz!
Dostępność: 102 Towar jest dostępny

Estetyczna pułapka do monitorowania obecności moli spożywczych poprzez ich odławianie w kuchniach, spiżarniach i magazynach oraz bezpośrednio w szafkach kuchennych. Umożliwia wyłapywanie zarówno damskich, jak i męskich osobników moli. Składana forma pułapki sprawia, że odłowione owady są mniej widoczne i nie ma ryzyka przypadkowego przyklejenia się do pułapki przechowywanych w szafce produktów. Pułapka pozwala na wczesne wykrycie obecności moli spożywczych w pomieszczeniu i ocenę ich liczby.

Dostępność: 3 Towar jest dostępny
Beckers DESIGNER LAVENDER 2.5L - lateksowa dobrze zmywalna farba o matowym wykończeniu. Tester czy próbka aby trafić odpowiedni kolor - 2,5L na 40 metrów kwadratowych a 5L na 80! wybieraj i maluj :)

Dostępność: 12 Towar jest dostępny

SADOLIN - impregnat hybrydowy - DRZEWO WIŚNIOWE - puszka - 0,75L

  • Do 7 lat ochrony drewna.
  • Pełna ochrona przed czynnikami atmosferycznymi.
  • Aktywne składniki chroniące powłokę przed grzybami.
  • Chroni drewno przed wnikaniem wody, wilgoci i pary wodnej.

Na tej stronie używamy ciasteczek w rozsądnych ilościach :)