ZIAJA TONIK DO TWARZY NAGIETEK 200ML

6,13 zł
Brutto
ZIAJA TONIK DO TWARZY NAGIETEK 200ML
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka prywatności

w SAMCHEM dbamy o Twoją prywatność.

  Zasady dostawy

Zamówienia dostarczamy zgodnie z tymi zasadami.

  Zasady zwrotu towarów.

Klient może dokonać zwrotu zamówienia do 14 dni od jego odebrania.

Bezpieczne płatności: Przelewy24, Przelew na konto bankowe oraz płatność za pobraniem.

Tonik nagietkowy do twarzy cera sucha normalna 200ml
DZIAŁANIE:
Łagodnie oczyszcza naskórek. Doskonale nawilża i tonizuje skórę. Wykazuje skuteczne działanie kojące. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
WSKAZANIA:
Polecany do cery normalnej i suchej.
Substancje aktywne:
-ekstrakt z nagietka lekarskiego
-prowitamina B5 (D-panthenol)
-ekstrakt z nagietka lekarskiego
Otrzymywany z kwiatów Calendula officinalis. Jest szczególnie bogaty w karoteny oraz flawonoidy. Stymuluje proces odnowy naskórka oraz przyspiesza gojenie się ran. Wspomaga mechanizmy obronne skóry, działa przeciwzapalnie, skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu. Przeciwdziała nadmiernemu złuszczaniu się naskórka. Zapobiega niekorzystnym zmianom w śluzówce. Posiada również działanie przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne.
PROWITAMINA B5 (D-panthenol):
W skórze ulega przekształceniu w witaminę B5. Doskonały składnik pielęgnacyjny, który posiada zastosowanie we wszystkich preparatach pielęgnacyjnych. Intensywnie nawilża, zmiękcza i uelastycznia naskórek. Skutecznie łagodzi podrażnienia, działa kojąco i osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę oraz błony śluzowe. Działa korzystnie również na włosy. Wygładza ich powierzchnię, przywraca połysk i ułatwia rozczesywanie.
ZIAJA
ZIAJA
TON.Z1
2 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

ZIAJA TONIK DO TWARZY NAGIETEK 200ML

ZIAJA TONIK DO TWARZY NAGIETEK 200ML

Napisz swoją opinię

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Beckers DESIGNER APRICOT 2.5L

102,37 zł
Dostępność: 3 Towar jest dostępny
Beckers DESIGNER APRICOT 2.5L - lateksowa dobrze zmywalna farba o matowym wykończeniu. Tester czy próbka aby trafić odpowiedni kolor - 2,5L na 40 metrów kwadratowych a 5L na 80! wybieraj i maluj :)

BROS.SPRAY NA OWADY BIEGĄJCE 300ML

13,97 zł
Dostępność: 3 Towar jest dostępny

Preparat do zwalczania w pomieszczeniach owadów biegających takich jak karaluchy, prusaki, mrówki, rybiki i inne. Specjalna formuła zapewnia wielostronne działanie preparatu: - natychmiastowy efekt likwidacji owadów (knock down) - długotrwałe działanie utrzymujące się w miejscu zastosowania - zniszczenie owadów dorosłych i jaj

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Na tej stronie używamy ciasteczek w rozsądnych ilościach :)