VIDARON LAKIEROBEJACA - ORZECH WŁOSKI 0,75L

43,11 zł
Brutto

VIDARON - LAKIEROBEJCA - ORZECH WŁOSKI - puszka - 0,75 L

Ilość
Towar jest dostępny

  Polityka prywatności

w SAMCHEM dbamy o Twoją prywatność.

  Zasady dostawy

Zamówienia dostarczamy zgodnie z tymi zasadami.

  Zasady zwrotu towarów.

Klient może dokonać zwrotu zamówienia do 14 dni od jego odebrania.

Bezpieczne płatności: Przelewy24, Przelew na konto bankowe oraz płatność za pobraniem.

Jedyna na rynku Lakierobejca z innowacyjną technlogią Teflon® surface protector. Tworzy zwarte, trwałe i elastyczne powłoki, zapewniające maksymalną i długotrwałą ochronę drewna przed niszczącym działaniem wody, promieniowania UV i zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Zapewnia 6‐letnią skuteczną ochronę.

ZASTOSOWANIE:

Przeznaczony jest do ochronno‐dekoracyjnego malowania drewna i materiałów drewnopochodnych użytkowanych wewnątrz i na zewnątrz budynków tj. elementów stolarki budowlanej, boazerii, listew dekoracyjnych, mebli, kasetonów, drzwi, okien, altan, płotów, architektury ogrodowej itp. Pod lakierobejcę wymagany jest impregnat ochronno – dekoracyjny do drewna w wersji bezbarwnej jako podkład biologicznie zabezpieczający malowane drewno . Produkt nie jest przeznaczony do lakierowania drewnianych podłóg, schodów, ciągów komunikacyjnych. W przypadku nietypowych zastosowań (np. materiały drewniane stosowane w dekarstwie, okładziny korkowe itp.) użycie wyrobu należy skonsultować z Producentem. 

GŁÓWNE CECHY PRODUKTU:

  • Odporny na trudne warunki atmosferyczne

  • Zapewnia trwałą i elastyczną powłokę

  • Zawiera unikalny układ wysokogatunkowych żywic

  • Na zewnątrz i do wewnątrz

  • Zawiera Teflon® surface protector

  • 6 – lat skutecznej ochrony

  • Chroni przed wodą, UV, wilgocią

  • Bardzo łatwa aplikacja

  • Super wydajna do 20 m²/L przy jednokrotnym nakładaniu w zależności od zastosowanego drewna  

  • Opakowania: 400ml, 750ml, 2,5L oraz 4,5L

  • Okres przydatności: 24 miesiące od daty produkcji

  • Kolorystyka: Wersja bezbarwna + 14 gotowych kolorów

DOBÓR PRODUKTU:

  • Meble

  • Boazeria

  • Balustrada

  • Płot

  • Pergola

  • Altana

  • Meble ogrodowe

  • Elementy fasady

METODA APLIKACJI:

  • Pędzel

  • Wałek

  • Natrysk pneumatyczny

  • Natrysk hydrodynamiczny w asyście powietrza

SPOSÓB STOSOWANIA:

Przygotowanie podłoża

Surowe drewno przeznaczone do lakierowania powinno być oczyszczone i suche, gładkie, wolne od kurzu, tłustych i żywicznych plam Drewno zażywiczone i zatłuszczone przemyć benzyną ekstrakcyjną, wysuszyć Drewno powinno być wcześniej wysezonowane i wysuszone, o wilgotności nie większej niż 20%; drewno wilgotne nie wchłonie impregnatu bezbarwnego i spowoduje odspojenie lakierobejcy od drewna. W celu nadania ładnego wyglądu, podkreślenia rysunku słojów drewna, polepszenia właściwości aplikacyjnych, wydłużenia trwałości wymalowania oraz utrzymania powierzchni w czystości zaleca się przeszlifować drewno wzdłuż słojów papierem ściernym o gradacji ok. 120‐320, dodatkowo należy powierzchnię zapolerować. Powierzchnie narażone na długotrwałe osadzanie się wody i śniegu (np. czołowe powierzchnie sztachet ogrodowych) powinny być gładkie bez ubytków, wyrwań, dokładnie zapolerowane i kanty zaokrąglone. Wszystkie ostre krawędzie drewna zaokrąglić tak, aby promień wynosił minimum 2mm – umożliwia to naniesienie takiej samej ilości produktu jak na powierzchnie płaskie (produkt nie spłynie). Na powierzchniach poziomych narażonych na zaleganie wody i śniegu zaleca się wykonanie skosu minimum 15o w celu szybkiego odprowadzenia wody Przygotowanie nowych elementów – zwrócić uwagę na uszczelnienie łączeń poszczególnych detali przedmiotu na ingerencję wody.  

INFORMACJE DODATKOWE:

Dobór odpowiedniego gatunku drewna ma zasadnicze znaczenie przy trwałości danego elementu architektury ogrodowej, stolarki budowlanej i innych elementów wykonanych z drewna; o poradę zapytaj specjalisty W okresie eksploatacji powierzchnia lakierowana będzie ulegać stopniowemu procesowi starzenia. Będzie on przebiegał z różną intensywnością w zależności od warunków eksploatacji. Objawiać się będzie stopniową zmianą koloru i połysku powierzchni, co jest typowe dla produktów farbiarskich. Im wyższe nasłonecznienie, zanieczyszczenie środowiska, wilgotność, temperatura tym proces będzie przebiegał szybciej. W związku z powyższym powierzchnie lakierowane narażone na intensywne oddziaływanie czynników atmosferycznych (wysokie nasłonecznienie) należy polakierować 3 warstwami produktu Zastosowanie impregnatu bezbarwnego na surowe drewno jest wymagane jako podkład pod lakierobejcę, ma ostateczny wpływ na wygląd powłoki i skuteczność ochronną wymalowania Zastosowanie impregnatu bezbarwnego na surowe drewno jako podkład pod lakierobejcę jest wymagane do uzyskania 6 – letniej ochrony. Impregnat bezbarwny ma działanie zabezpieczające i zapobiegawcze biokorozji (nie zwalcza owadów, grzybów i pleśni we wcześniej zakażonym drewnie). Czas schnięcia uzależnione są od ilości warstw, temperatury i wilgotności podłoża i otoczenia oraz gatunku drewna.

Vidaron
Vidaron
L.VIOW07
10 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

VIDARON LAKIEROBEJACA - ORZECH WŁOSKI 0,75L

VIDARON - LAKIEROBEJCA - ORZECH WŁOSKI - puszka - 0,75 L

Napisz swoją opinię

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Dostępność: 11 Towar jest dostępny
SADOLIN LAKIEROBEJCA EKSKLUZYWNA - TEK 0,75L
  • zapewnia doskonały i bardzo trwały efekt dekoracyjny,
  • dzięki tiksotropowej (żelowej) formule łatwa w aplikacji – nie wymaga mieszania przed malowaniem,
  • może być stosowana wewnątrz pomieszczeń – nie zawiera biocydów,
  • wysoka wydajność – do 25m2 /l.
Dostępność: 3 Towar jest dostępny

Przywróć swoim włosom życie i energię - sięgnij po odżywkę w sprayu Joanna Keratyna. Włosy szorstkie, plączące się i matowe docenią ten energetyczny shot. Odżywka zawiera kompleks keratynowy, który odbudowuje zniszczone końcówki i wzmacnia je, sprawiając, że włosy stają się mocne, zregenerowane i łatwe w rozczesywaniu. Preparat nabłyszcza włosy.

Dostępność: 3 Towar jest dostępny

Stars From The Stars Space Face Puder Matujący #03 – półtransparentny puder o lekkiej formule, który matowi i wygładza cerę bez obciążania. Zawiera oleje z makadamii, rycyny i słonecznika, które pielęgnują skórę. Wygodne opakowanie z lusterkiem i gąbeczką – idealne na co dzień!

LAKIEROBEJCA 0.25L SOSNA ALTAXIN

16,72 zł
Dostępność: 5 Towar jest dostępny
LAKIEROBEJCA SOSNA ALTAXIN
  • do 5 lat ochrony
  • podkreśla rysunek drewna
  • łatwa aplikacja
  • chroni przed czynnikami atmosferycznymi
  • odporna na zarysowania i zadrapania
  • dostępne różne kolory i pojemności
Dostępność: 7 Towar jest dostępny

Emalia antykorozyjna bezpośrednio na rdzę: HAMMERITE 0.7L MŁOTKOWY SREBRNO-SZARY

Zapewnia ochronę przed korozją do 8 lat. Nie ma konieczności dokładnego czyszczenia z rdzy, gdyż jak nazwa wskazuje - stosować bezpośrednio na rdzę.

Dodatkową zaletą jest specjalny skład farby umożliwiający nakładanie grubych warstw co umożliwia uzyskanie gładkiej powierzchni podczas malowania ostatniej warstwy.

Na tej stronie używamy ciasteczek w rozsądnych ilościach :)