TENZI SK?RA IMPREGNACJA 300ML

32,99 zł
Brutto
  Polityka prywatności

w SAMCHEM dbamy o Twoją prywatność.

  Zasady dostawy

Zamówienia dostarczamy zgodnie z tymi zasadami.

  Zasady zwrotu towarów.

Klient może dokonać zwrotu zamówienia do 14 dni od jego odebrania.

Bezpieczne płatności: Przelewy24, Przelew na konto bankowe oraz płatność za pobraniem.

NANOIMPREGNACJA SKÓR 300 ml + aplikator + mikrofibra

Mleczko do impregnacji czystych powierzchni skórzanych w samochodzie. Dzięki wyjątkowej formule i kremowej konsystencji znakomicie wnika w powierzchnię skóry tworząc długotrwałą powłokę zabezpieczającą. Produkt przywraca naturalny kolor skóry i jej pierwotną elastyczność. Zapobiega jej pękaniu i wnikaniu brudu w mikropory. Ożywia jej barwę bez sztucznego efektu nabłyszczania. Nie zmienia przy tym ani jej struktury, ani koloru. Preparat jest bezpieczny zarówno dla skóry naturalnej jak i sztucznej.

Sposób użycia:

1. Przed zastosowaniem preparatu należy dokładnie wyczyścić skórę, najlepiej przy użyciu środka Czysta Skóra. 

2. Nanieść preparat na załączony aplikator lub szmatkę z mikrofibry.

3. Pozostawić do wyschnięcia.

SKÓRA NATURALNA, SZTUCZNA

NANOTECHNOLOGIA

TENZI
TENZI
PRE.TE20

Komentarze

Napisz swoją opinię

TENZI SK?RA IMPREGNACJA 300ML

Napisz swoją opinię

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Dostępność: 61 Towar jest dostępny
Trutka jest atrakcyjna dla gryzoni ze względu na odpowiednią wielkość i twardość granulatu oraz specjalne dodatki smakowe. Granulki zawierają tylko substancje pokarmowe bez stosowanych w innych trutkach wypełniaczy.
Dostępność: 1 Towar jest dostępny
Beckers DESIGNER JUICY ORANGE 2.5L - lateksowa dobrze zmywalna farba o matowym wykończeniu. Tester czy próbka aby trafić odpowiedni kolor - 2,5L na 40 metrów kwadratowych a 5L na 80! wybieraj i maluj :)

Dostępność: 4 Towar jest dostępny

Gotowy do użycia płyn BROS Naturalnie 750 ml skutecznie eliminuje mszyce, mączliki szklarniowe, przędziorki, miodówki, wciornastki, miseczniki, wełnowce i tarczniki. Działa mechanicznie, odcinając szkodniki od powietrza. Idealny do stosowania w domach, ogrodach, na balkonach oraz w uprawach roślin sadowniczych, warzywnych, ozdobnych i ziół.

Na tej stronie używamy ciasteczek w rozsądnych ilościach :)