• Wyprzedane!
    SAMCHEM Śnieżka Na rdzę SZARA POŁYSK 0,20L Śnieżka Strona główna Śnieżka Na rdzę SZARA POŁYSK 0,20LNajważniejsze cechy:\n\
    SAMCHEM Śnieżka Na rdzę SZARA POŁYSK 0,20L Śnieżka Strona główna Śnieżka Na rdzę SZARA POŁYSK 0,20LNajważniejsze cechy:\n\

Śnieżka Na rdzę SZARA POŁYSK 0,20L

16,32 zł
Brutto
Śnieżka Na rdzę SZARA POŁYSK 0,20L

Najważniejsze cechy:

  • skuteczna ochrona przed korozją
  • odporność na uderzenia i zarysowania
  • wodoszczelność powłoki
  • ułatwiona aplikacja - lepsza rozlewność
Ilość
Wyprzedane!

  Polityka prywatności

w SAMCHEM dbamy o Twoją prywatność.

  Zasady dostawy

Zamówienia dostarczamy zgodnie z tymi zasadami.

  Zasady zwrotu towarów.

Klient może dokonać zwrotu zamówienia do 14 dni od jego odebrania.

Bezpieczne płatności: Przelewy24, Przelew na konto bankowe oraz płatność za pobraniem.

Śnieżka na Rdzę to szybkoschnąca gruntoemalia zabezpieczająca przed korozją.

Śnieżka na Rdzę to szybkoschnąca gruntoemalia zabezpieczająca powierzchnie stalowe i żeliwne przed korozją. Jest doskonała do wykonywania zarówno nowych wymalowań jak i renowacji starych powłok malarskich na:

ogrodzeniach, bramach, drzwiach, balustradach, konstrukcjach środków transportu, maszynach rolniczych, maszynach i urządzeniach przemysłowych, detalach samochodowych itp.

Dostępne opakowania: 200 ml, 650 ml, 2,5l
Dane techniczne:

  • Kolory - 10 kolorów w połysku, 7 kolorów efekt młotkowy, półmat: srebrny i czarny.
  • Wygląd powłoki: połysk, półmat, efekt młotkowy
  • Ilość warstw: 2 do 3
  • Nanoszenie drugiej warstwy: mokro na mokro, szczegóły na opakowaniu.
  • Sposób nanoszenia: wałek, pędzel lub natrysk
  • Wydajność przy jednej warstwie: do 8 m2/L

 

SZYBKOSCHNĄCA GRUNTOEMALIA

  1. 8 lat aktywnej ochrony*
  2. 3w1: łatwe i szybkie malowanie (grunt, farba podkładowa i nawierzchniowa w jednym)
  3. podwyższona odporność na warunki atmosferyczne i UV - stosowanie bezpośrednio na rdzę
  4. doskonała przyczepność
  5. zawiera Teflon™ surface protector
  6. Śnieżka na Rdzę to szybkoschnąca gruntoemalia zabezpieczająca powierzchnie stalowe i żeliwne przed korozją. Jest doskonała do wykonywania zarówno nowych wymalowań jak i renowacji starych powłok malarskich na: ogrodzeniach, bramach, drzwiach, balustradach, konstrukcjach środków transportu, maszynach rolniczych, maszynach i urządzeniach przemysłowych, detalach samochodowych itp.


Śnieżka
Śnieżka
E.RRXA01

Komentarze

Napisz swoją opinię

Śnieżka Na rdzę SZARA POŁYSK 0,20L

Śnieżka Na rdzę SZARA POŁYSK 0,20L

Najważniejsze cechy:

  • skuteczna ochrona przed korozją
  • odporność na uderzenia i zarysowania
  • wodoszczelność powłoki
  • ułatwiona aplikacja - lepsza rozlewność

Napisz swoją opinię

A zobacz jeszcze to

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Dostępność: 51 Towar jest dostępny

Rękawice z folii HDPE (100 szt.) to idealny produkt do higienicznego zabezpieczenia rąk. Doskonale sprawdzają się na stacjach paliw i w sklepach spożywczych. Posiadają atest do kontaktu z żywnością, są tanim zamiennikiem rękawic nitrylowych i lateksowych. Uniwersalny rozmiar, zawieszka do powieszenia, nadają się do recyklingu.

HAMMERITE 0.7L POŁYSK GRAFITOWY

50,23 zł
Dostępność: 5 Towar jest dostępny

Emalia antykorozyjna bezpośrednio na rdzę: HAMMERITE 0.7L POŁYSK GRAFITOWY

Zapewnia ochronę przed korozją do 8 lat. Nie ma konieczności dokładnego czyszczenia z rdzy, gdyż jak nazwa wskazuje - stosować bezpośrednio na rdzę.

Dodatkową zaletą jest specjalny skład farby umożliwiający nakładanie grubych warstw co umożliwia uzyskanie gładkiej powierzchni podczas malowania ostatniej warstwy.

Dostępność: 5 Towar jest dostępny

BROS Pułapka na mole odzieżowe DUO + 2 wkłady to produkt przeznaczony do odławiania moli odzieżowych w szafach, garderobach i szufladach. Dzięki dodaniu do kleju feromonu przyciąga do siebie owady dorosłe. Produkt zawiera plastikową obudowę, do której wkładany jest lep oraz 2 wkłady lepowe. Wkłady lepowe są dwustronne co ułatwia wyłapywanie owadów. Produkt może być stosowany wielokrotnie po wymianie wkładu lepowego, który należy zmienić na nowy po upływie 3 miesięcy. Produkt pozwala monitorować obecność szkodnika i pomaga podjąć decyzję o ewentualnym zastosowaniu środka chemicznego.

Opakowanie: obudowa + 2 wkłady lepowe

Dostępność: 3 Towar jest dostępny
SADOLIN LAKIEROBEJCA EKSKLUZYWNA - CEDR 0,75L
  • zapewnia doskonały i bardzo trwały efekt dekoracyjny,
  • dzięki tiksotropowej (żelowej) formule łatwa w aplikacji – nie wymaga mieszania przed malowaniem,
  • może być stosowana wewnątrz pomieszczeń – nie zawiera biocydów,
  • wysoka wydajność – do 25m2 /l.

Beckers DESIGNER ALMOND 2.5L

104,93 zł
Dostępność: 1 Towar jest dostępny
Beckers DESIGNER ALMOND 2.5L - lateksowa dobrze zmywalna farba o matowym wykończeniu. Tester czy próbka aby trafić odpowiedni kolor - 2,5L na 40 metrów kwadratowych a 5L na 80! wybieraj i maluj :)

Kret Granulki do udrożniania rur 800g

14,98 zł
Dostępność: 5 Towar jest dostępny

Środek do chemicznego udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych, który samoczynnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia stałe i organiczne. Likwiduje nieprzyjemne zapachy.

PRZYGOTOWANIE

Sposób użycia: założyć rękawice. W miarę możliwości przed zastosowaniem wlać do odpływu ok. 200 ml ciepłej wody (ok. 40°C). Następnie do syfonu zlewu, wanny wsypać 2 i ⅓ nakrętki (40 g) preparatu. Wlać ok. 300 ml ciepłej wody i pozostawić na min. 15 minut. Spłukać dużą ilością wody. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Po zastosowaniu dobrze przewietrzyć i natychmiast opuścić pomieszczenie. Nie stosować do instalacji aluminiowej.

Na tej stronie używamy ciasteczek w rozsądnych ilościach :)