SADOLIN EXTRA BEZBARWNY 5L

236,89 zł
Brutto

SADOLIN - LAKIEROBEJCA EXTRA - BEZBARWNY - wiadro - 5L

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka prywatności

w SAMCHEM dbamy o Twoją prywatność.

  Zasady dostawy

Zamówienia dostarczamy zgodnie z tymi zasadami.

  Zasady zwrotu towarów.

Klient może dokonać zwrotu zamówienia do 14 dni od jego odebrania.

Bezpieczne płatności: Przelewy24, Przelew na konto bankowe oraz płatność za pobraniem.

Sadolin Lakierobejca Extra to nowoczesna lakierobejca ochronno-dekoracyjna przeznaczona do malowania zewnętrznych powierzchni drewnianych. Oferuje długotrwałą ochronę drewna. oKRES10 lat ochrony*. Dzięki zawartości wosku skutecznie odpycha wodę, zapewniając podwyższoną ochronę drewna, przedłużając jego piękno i trwałość. Technologia FlexiguardTM tworzy silną, elastyczną i ochronną powłokę, która rozszerza się lub kurczy wraz z drewnem w zależności od temperatury. Powłoka nie łuszczy się i nie pęka nawet w zmiennych warunkach atmosferycznych. Produkt chroni drewno przed niszczącym wpływem czynników atmosferycznych, w szczególności przed mrozem, wilgocią i szkodliwym promieniowaniem UV. Powłoka jest odporna na działanie grzybów pleśniowych i biokorozje. Polecana jest w szczególności do fasad, domków drewnianych, okien, drzwi, mebli ogrodowych, płotów oraz innych zewnętrznych powierzchni drewnianych z drewna gładkiego, heblowanego. Nie zalecamy stosowania produktu do powierzchni dachowych (np. gonty), podłogowych oraz powierzchni z drewna egzotycznego.

KOLORYSTYKA 17 gotowych kolorów + bezbarwny; Uwaga: Sadolin Extra bezbarwny stosuj wyłącznie jako 3 warstwę lub do rozjaśniania wersji barwnych (max 30%).

CZAS SCHNIĘCIA: (dla pojedynczej warstwy, w temperaturze ok. +23oC i wilgotności względnej ok. 65%, przy dobrej wentylacji) · nanoszenie następnej warstwy – po min 17 godzinach · ostrożne użytkowanie – po 48 godzinach · pełne własności użytkowe – po 72 godzinach

WYDAJNOŚĆ Drewno miękkie: do 15 m2 /l, Drewno twarde: do 20 m2 /l. Wydajności podane dla jednej warstwy.
ILOŚĆ WARSTW 2-3 warstwy w zależności od koloru, chłonności drewna oraz stopnia narażenia na trudne warunki atmosferyczne.

ZALETY PRODUKTU

  • do 10 lat ochrony*,
  • elastyczna powłoka FlexiguardTM, nie łuszczy się i nie pęka,
  • dzięki zawartości wosku skutecznie odpycha wodę,
  • chroni drewno przed trudnymi warunkami atmosferycznymi 
  • tworzy trwałe, niełuszczące się powłoki (łatwa renowacja) odporne na biokorozję,
  • bardzo łatwa w aplikacji.

Sadolin
Sadolin
L.SABB06
1 Przedmiot

Komentarze

Napisz swoją opinię

SADOLIN EXTRA BEZBARWNY 5L

SADOLIN - LAKIEROBEJCA EXTRA - BEZBARWNY - wiadro - 5L

Napisz swoją opinię

16 inne produkty w tej samej kategorii:

AKRYLIT W ŁOSOSIOWY 2.5L

49,22 zł
Dostępność: 2 Towar jest dostępny
AKRYLIT W / MOC KOLORU ŁOSOSIOWY 2.5L
W 2021 roku seria kolorowych farb Akrylit W przechodzi metamorfozę i zmienia nazwę na MOC KOLORU. W zależności od dostawy możemy wysyłać farby w nowej lub starej szacie graficznej.

  • Wysoka wydajność – do 14 m² z litra
  • Super krycie
  • Długotrwały efekt kolorowych ścian
  • Odporna na szorowanie, lateksowa
  • Wydajność z opakowania 35m²/2,5 L lub 70m²/5 L
  • Umożliwia prawidłowe "oddychanie" ścian



W zależności od rotacji produktu Klient może otrzymać farbę w starej szacie graficznej.
Dostępność: Brak na magazynie

Stars from the Stars Kredka do Brwi Fluff Blonde 013 – podkreśl swoje brwi subtelnym, naturalnym odcieniem blond! Łatwa aplikacja i długotrwała formuła zapewniają perfekcyjny wygląd przez cały dzień. Idealna do tworzenia delikatnych, eleganckich stylizacji.

E.CEGLANY 8004 (RADACH) O,8L

48,11 zł
Dostępność: 8 Towar jest dostępny
E.CEGLANY 8004 (RADACH) O,8L
Dużo towarów w bazie. Opisy produktów są dodawane, jednak ten musi jeszcze poczekać. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny!
Dostępność: Brak na magazynie

ON LINE BALANCE szampon dla mężczyzn przeznaczony do codziennego mycia włosów przetłuszczających się. Wegańska formuła wzbogacona ekstraktem z czarnej rzepy. 93% składników pochodzenia naturalnego. Sposób użycia: Nanieść na wilgotne włosy, spienić, dokładnie spłukać. Środki ostrożności: Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami, natychmiast przepłukać je wodą.

Na tej stronie używamy ciasteczek w rozsądnych ilościach :)