Pojedynczy uchwyt do rur 2 1/2 z wkładką gumową WKRĘT-MET

6,53 zł
Brutto
Solidny uchwyt 2 1/2 cala z wkładką EPDM. Tłumi drgania, chroni przed korozją i zapewnia stabilność instalacji. Idealny do rur stalowych i PVC. Sprawdź!
  Polityka prywatności

w SAMCHEM dbamy o Twoją prywatność.

  Zasady dostawy

Zamówienia dostarczamy zgodnie z tymi zasadami.

  Zasady zwrotu towarów.

Klient może dokonać zwrotu zamówienia do 14 dni od jego odebrania.

Bezpieczne płatności: Przelewy24, Przelew na konto bankowe oraz płatność za pobraniem.

Szukasz profesjonalnego sposobu na zabezpieczenie ciężkich instalacji hydraulicznych? Pojedynczy uchwyt do rur 2 1/2 cala od renomowanego producenta WKRĘT-MET to gwarancja stabilności i bezpieczeństwa Twojego systemu przesyłowego. Duże średnice rur generują znaczne obciążenia oraz wibracje, które bez odpowiedniego podparcia mogą prowadzić do uszkodzeń strukturalnych budynku. Ten dedykowany uchwyt został zaprojektowany, aby przejąć te siły i zapewnić trwałe mocowanie w każdych warunkach.

Kluczowym elementem zestawu jest wkładka z gumy EPDM. Działa ona jak zaawansowany amortyzator – izoluje rurę od stalowej obejmy, co skutecznie tłumi szumy hydrauliczne i wibracje powstające podczas przepływu cieczy. Dzięki temu instalacja pracuje znacznie ciszej, co bezpośrednio przekłada się na wyższy komfort akustyczny w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. Dodatkowo guma chroni powierzchnię rury przed mechanicznymi uszkodzeniami i zarysowaniami podczas naturalnej rozszerzalności termicznej materiałów.

  • Wykonanie ze stali ocynkowanej – obejma jest odporna na działanie wilgoci i korozję, co pozwala na bezpieczne stosowanie w piwnicach, łazienkach i halach przemysłowych.
  • Tłumienie akustyczne – elastyczna wkładka gumowa redukuje przenoszenie dźwięków o wysokiej i niskiej częstotliwości na ściany budynku.
  • Rozmiar 2 1/2 cala – precyzyjnie wyprofilowana obejma o szerokim zakresie regulacji zapewnia idealne dopasowanie do rur o średnicy zewnętrznej od 75 do 80 mm.
  • Wzmocniona konstrukcja – dwie śruby zaciskowe gwarantują równomierny docisk i zapobiegają wysunięciu się rury z uchwytu nawet przy dużym ciśnieniu w instalacji.
  • Zestaw montażowy w komplecie – w pakiecie otrzymujesz solidną śrubę dwugwintową oraz kołek rozporowy, co umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie prac instalacyjnych.

Sposób użycia: Produkt jest idealny do montażu instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych oraz systemów przeciwpożarowych. Dzięki uniwersalnemu mocowaniu na śrubę M8/M10, uchwyt można łatwo zamontować w betonie, cegle pełnej czy kamieniu naturalnym. Wybierając markę WKRĘT-MET, inwestujesz w sprawdzone rozwiązania techniczne, które są cenione przez profesjonalistów za łatwość montażu i niezawodność przez lata eksploatacji.

UCH.G06
Nowy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pojedynczy uchwyt do rur 2 1/2 z wkładką gumową WKRĘT-MET

Solidny uchwyt 2 1/2 cala z wkładką EPDM. Tłumi drgania, chroni przed korozją i zapewnia stabilność instalacji. Idealny do rur stalowych i PVC. Sprawdź!

Napisz swoją opinię

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Dostępność: Brak na magazynie
SADOLIN LAKIEROBEJCA EKSKLUZYWNA - TEK 0,75L
  • zapewnia doskonały i bardzo trwały efekt dekoracyjny,
  • dzięki tiksotropowej (żelowej) formule łatwa w aplikacji – nie wymaga mieszania przed malowaniem,
  • może być stosowana wewnątrz pomieszczeń – nie zawiera biocydów,
  • wysoka wydajność – do 25m2 /l.
Dostępność: 20 Towar jest dostępny

Proszek Gardinen Weiss to wysokiej jakości środek piorący do białych rzeczy. Działa od 30°C i jest przeznaczony do prania białych firan, obrusów, koszul i bielizny. Zapewni białym rzeczom lśniącą biel, usunie nikotynowy osad, tłuszcz i inne zabrudzenia.

Opakowanie wystarczy na 10 prań

Dostępność: 3 Towar jest dostępny
AKRYLIT W / MOC KOLORU WRZOSOWY PASTELOWY 5L
W 2021 roku seria kolorowych farb Akrylit W przechodzi metamorfozę i zmienia nazwę na MOC KOLORU. W zależności od dostawy możemy wysyłać farby w nowej lub starej szacie graficznej.

  • Wysoka wydajność – do 14 m² z litra
  • Super krycie
  • Długotrwały efekt kolorowych ścian
  • Odporna na szorowanie, lateksowa
  • Wydajność z opakowania 35m²/2,5 L lub 70m²/5 L
  • Umożliwia prawidłowe "oddychanie" ścian



W zależności od rotacji produktu Klient może otrzymać farbę w starej szacie graficznej.
Dostępność: 1 Towar jest dostępny

Klucz nastawny STILLSON

Charakterystyka produktu:
– służy do odkręcania i dokręcania rur, kształtek, śrub i nakrętek
– regulowany rozstaw szczęk umożliwia pracę w różnych zakresach rozmiarów
– rękojeść wykonana z antypoślizgowego tworzywa
– wykonany z wysokiej jakości stali narzędziowej
– twardość szczęk HRC: 47 – 54

Dostępność: 3 Towar jest dostępny
Beckers DESIGNER MELON 5L - lateksowa dobrze zmywalna farba o matowym wykończeniu. Tester czy próbka aby trafić odpowiedni kolor - 2,5L na 40 metrów kwadratowych a 5L na 80! wybieraj i maluj :)

Dostępność: 3 Towar jest dostępny
Beckers DESIGNER GERBERA 5L - lateksowa dobrze zmywalna farba o matowym wykończeniu. Tester czy próbka aby trafić odpowiedni kolor - 2,5L na 40 metrów kwadratowych a 5L na 80! wybieraj i maluj :)

Na tej stronie używamy ciasteczek w rozsądnych ilościach :)