Lakier Akrylowy Maxi Color RAL 3004 Purpurowy Czerwony Połysk 400ml

12,18 zł
Brutto
Szybkoschnący lakier akrylowy Maxi Color RAL 3004. Elegancka purpurowa czerwień w połysku do metalu, drewna i szkła. Trwała ochrona. Sprawdź!
  Polityka prywatności

w SAMCHEM dbamy o Twoją prywatność.

  Zasady dostawy

Zamówienia dostarczamy zgodnie z tymi zasadami.

  Zasady zwrotu towarów.

Klient może dokonać zwrotu zamówienia do 14 dni od jego odebrania.

Bezpieczne płatności: Przelewy24, Przelew na konto bankowe oraz płatność za pobraniem.

Szukasz sposobu na nadanie swoim przedmiotom szlachetnego i głębokiego koloru? Lakier Akrylowy Maxi Color RAL 3004 w odcieniu purpurowej czerwieni (Purple Red) to profesjonalny wybór dla każdego, kto ceni wysoką estetykę oraz trwałość powłoki lakierniczej. Dzięki zaawansowanej recepturze opracowanej przez European Aerosols, ten szybkoschnący spray pozwala na błyskawiczną renowację mebli, elementów ogrodowych, części samochodowych oraz dekoracji domowych, zapewniając im lśniące wykończenie w wysokim połysku.

Najważniejszą zaletą lakieru Maxi Color jest jego wszechstronność i doskonała przyczepność do zróżnicowanych podłoży. Produkt świetnie sprawdza się na powierzchniach metalowych, drewnianych, aluminiowych, kamiennych, a także na szkle i twardych tworzywach sztucznych (PCV). Specjalna formuła akrylowa tworzy elastyczną warstwę, która pracuje razem z materiałem, co zapobiega pękaniu i odpryskiwaniu lakieru nawet przy intensywnym użytkowaniu przedmiotów.

Dlaczego warto wybrać lakier Maxi Color RAL 3004?

  • Błyskawiczny czas schnięcia – lakier staje się pyłosuchy już po około 10 minutach, co znacząco ogranicza ryzyko osiadania kurzu na mokrej powierzchni.
  • Głęboka purpurowa czerwień – pigmentacja zgodna z systemem RAL gwarantuje powtarzalność koloru i elegancki efekt wizualny.
  • Wysoka odporność na czynniki zewnętrzne – twarda powłoka chroni przed zarysowaniami, uderzeniami oraz szkodliwym działaniem promieniowania UV, zapobiegając płowieniu koloru.
  • Łatwość aplikacji – precyzyjna dysza rozpyla drobną mgiełkę, co pozwala na uzyskanie gładkiej struktury bez zacieków, nawet przez osoby bez doświadczenia malarskiego.
  • Doskonałe krycie – wysoka zawartość pigmentów pozwala na skuteczne odświeżenie powierzchni przy minimalnej liczbie warstw.

Instrukcja aplikacji dla uzyskania lustrzanego połysku: Przed przystąpieniem do malowania upewnij się, że powierzchnia jest czysta, sucha i odtłuszczona. W przypadku powierzchni porowatych (jak drewno) lub narażonych na korozję (surowy metal), warto zastosować odpowiedni podkład. Puszkę należy wstrząsać przez minimum 2 minuty od momentu usłyszenia kulek mieszających. Nanoszenie lakieru z odległości około 25 cm cienkimi warstwami pozwoli uzyskać najlepszy efekt dekoracyjny i ochronny. Pamiętaj, aby po zakończeniu prac odwrócić puszkę do góry dnem i nacisnąć dyszę, aż zacznie wydobywać się tylko czysty gaz – zapobiegnie to zaschnięciu farby w zaworze. Postaw na profesjonalne rozwiązanie Maxi Color i ciesz się trwałością swoich projektów!

SPR3004
Nowy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Lakier Akrylowy Maxi Color RAL 3004 Purpurowy Czerwony Połysk 400ml

Szybkoschnący lakier akrylowy Maxi Color RAL 3004. Elegancka purpurowa czerwień w połysku do metalu, drewna i szkła. Trwała ochrona. Sprawdź!

Napisz swoją opinię

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Dostępność: 8 Towar jest dostępny
UNIKOR C CZERWONY TLENKOWY 0,9L DEKORAL - podkład o właściwościach antykorozyjnych. Szeroka gama kolorystyczna ułatwi późniejsze malowanie farbami nawierzchniowymi.


Podkład Antykorozyjny UNIKOR-C aktywnie chroniący metal. Podkład antykorozyjny przeznaczony jest do gruntowania powierzchni stalowych i żeliwnych, jako podkład pod wyroby nawierzchniowe: emalie ftalowe modyfikowane, emalie nitrocelulozowe i chlorokauczukowe. Uzyskana powłoka charakteryzuje się dobrymi własnościami antykorozyjnymi, mechanicznymi i odpornościowymi.

Dostępność: 3 Towar jest dostępny
Beckers DESIGNER ALMOND 2.5L - lateksowa dobrze zmywalna farba o matowym wykończeniu. Tester czy próbka aby trafić odpowiedni kolor - 2,5L na 40 metrów kwadratowych a 5L na 80! wybieraj i maluj :)

Dostępność: 2 Towar jest dostępny
AKRYLIT W / MOC KOLORU WRZOSOWY PASTELOWY 2.5L
W 2021 roku seria kolorowych farb Akrylit W przechodzi metamorfozę i zmienia nazwę na MOC KOLORU. W zależności od dostawy możemy wysyłać farby w nowej lub starej szacie graficznej.

  • Wysoka wydajność – do 14 m² z litra
  • Super krycie
  • Długotrwały efekt kolorowych ścian
  • Odporna na szorowanie, lateksowa
  • Wydajność z opakowania 35m²/2,5 L lub 70m²/5 L
  • Umożliwia prawidłowe "oddychanie" ścian



W zależności od rotacji produktu Klient może otrzymać farbę w starej szacie graficznej.

Na tej stronie używamy ciasteczek w rozsądnych ilościach :)