• Wyprzedane!
    SAMCHEM K2 NABŁYSZCZACZ BALSAM 700 ml K2 Strona główna K2 NABŁYSZCZACZ BALSAM 700 ml

K2 NABŁYSZCZACZ BALSAM 700 ml

13,16 zł
Brutto
K2 NABŁYSZCZACZ BALSAM 700 ml
Ilość
Wyprzedane!

  Polityka prywatności

w SAMCHEM dbamy o Twoją prywatność.

  Zasady dostawy

Zamówienia dostarczamy zgodnie z tymi zasadami.

  Zasady zwrotu towarów.

Klient może dokonać zwrotu zamówienia do 14 dni od jego odebrania.

Bezpieczne płatności: Przelewy24, Przelew na konto bankowe oraz płatność za pobraniem.

K2 BALSAM to wosk do lakieru w formie łatwego w użyciu balsamu. Nabłyszcza, przywraca naturalny kolor i połysk. Zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych, dzięki czemu lakieru dłużej zachowuje atrakcyjny wygląd. K2 BALSAM  jest łatwy w użyciu. Nie wymaga dużego wysiłku przy polerowaniu. Przeznaczony jest do wszystkich typów lakieru, zwykłych jak i metalizowanych. Szczególnie zalecany jest do starszych, zmatowiałych lakierów. Doskonale odnawia lakiery akrylowe. W przypadku występowania na  lakierze rys i defektów,  rekomendujemy usunięcie ich przed woskowaniem, np. za pomocą pasty  K2 ULTRA CUT, mleczka K2 VENOX. lub korekty lakieru z zastosowaniem maszyny polerskiej i past polerskich K2 LUSTER. SPOSÓB UŻYCIA: Przed użyciem wstrząsnąć.
Nanieść produkt przy pomocy miękkiej szmatki na umytą wcześniej (najlepiej przy pomocy specjalnego szamponu K2 EXPRESS) i suchą karoserię.
Następnie polerować powierzchnię, aż do uzyskania połysku.
UWAGA: Nie stosować na rozgrzany lakier. Chronić przed mrozem.
K2
K2
BAL.K2

Komentarze

Napisz swoją opinię

K2 NABŁYSZCZACZ BALSAM 700 ml

K2 NABŁYSZCZACZ BALSAM 700 ml

Napisz swoją opinię

16 inne produkty w tej samej kategorii:

AKRYLIT W CYTRYNOWA BEZA 2.5L

49,22 zł
Dostępność: 1 Towar jest dostępny
AKRYLIT W / MOC KOLORU CYTRYNOWA BEZA 2.5L
W 2021 roku seria kolorowych farb Akrylit W przechodzi metamorfozę i zmienia nazwę na MOC KOLORU. W zależności od dostawy możemy wysyłać farby w nowej lub starej szacie graficznej.

  • Wysoka wydajność – do 14 m² z litra
  • Super krycie
  • Długotrwały efekt kolorowych ścian
  • Odporna na szorowanie, lateksowa
  • Wydajność z opakowania 35m²/2,5 L lub 70m²/5 L
  • Umożliwia prawidłowe "oddychanie" ścian



W zależności od rotacji produktu Klient może otrzymać farbę w starej szacie graficznej.
Dostępność: Brak na magazynie

Karmelizowany peeling o straszliwie słodkim zapachu dyni i imbiru. Wygładza skórę naturalnymi kryształami cukru. Aromatyczna pielęgnacja pozostawia Twoją skórę miękką i smakowicie pachnącą.

Sposób użycia: Nanieść peeling na zwilżoną skórę, masować okrężnymi ruchami, spłukać ciepłą wodą. Może być stosowany codziennie

CUD MIÓD 2.5L DULUX EASYCARE

70,44 zł
Dostępność: 3 Towar jest dostępny
CUD MIÓD 2.5L DULUX EASYCARE

Wydajność: 14 m2/L
Czas schnięcia: 2 H
Aplikacja: Wałek, Pędzel, Natrysk
Rozcieńczalnik: Woda
Ilość warstw: 2
Druga warstwa po: 2 H

Zalety produktu
Powłoka hydrofobowa odpycha wodę, odporna na szorowanie

Farba plamoodporna
Rodzaj: Farba hydrofobowa
Przeznaczenie: Ściany i Sufity

Dostępność: 124 Towar jest dostępny

Papier toaletowy trójwarstwowy, 100% naturalnej celulozy

Neutralny dla skóry Foxy Jedwab uwzględnia fizjologiczny wskaźnik pH intymnych części ciała i nie powoduje podrażnień. Jest idealny nawet dla bardzo wrażliwej skóry
(np. skóry dziecka) co potwierdziły testy dermatologiczne.
Delikatnie perfumowany zapachem talku dla dzieci, dostarcza do Twojej łazienki przyjemne odczucie świeżości i czystości.
Niezwykle miękki i delikatny.W procesie produkcji do papieru dodawana jest niewielka ilość balsamu sprawia, że papier jest jeszcze bardziej miękki i delikatny.

Dostępność: Brak na magazynie

Odkryj Vizir Color Proszek do Prania, który zachowuje żywe kolory Twoich ubrań! Skutecznie usuwa plamy, zapewniając świeżość i czystość. Jego delikatna formuła jest bezpieczna dla tkanin, a szybkie rozpuszczanie gwarantuje łatwe pranie. Twoje ubrania zasługują na najlepszą pielęgnację z Vizir Color!

Na tej stronie używamy ciasteczek w rozsądnych ilościach :)