
Witamy w sklepie SAMCHEM :)

w SAMCHEM dbamy o Twoją prywatność.
Zamówienia dostarczamy zgodnie z tymi zasadami.
Klient może dokonać zwrotu zamówienia do 14 dni od jego odebrania.
Bezpieczne płatności: Przelewy24, Przelew na konto bankowe oraz płatność za pobraniem.
Ciężki poranek i brak energii do działania? Joanna Naturia Body Żel pod prysznic Aloes i Limonka to Twój sposób na błyskawiczne pobudzenie i odświeżenie skóry. Ten wyjątkowy kosmetyk został stworzony z myślą o osobach, które potrzebują intensywnego orzeźwienia oraz skutecznej pielęgnacji podczas codziennej kąpieli. Połączenie egzotycznej świeżości owoców z kojącą mocą natury sprawia, że każdy prysznic staje się chwilą czystej przyjemności, która nastroi Cię pozytywnie na cały dzień.
Formuła żelu opiera się na dwóch kluczowych składnikach aktywnych: ekstrakcie z aloesu oraz wyciągu z limonki. Aloes jest ceniony w kosmetologii za swoje silne właściwości nawilżające i łagodzące – wnika głęboko w naskórek, zapobiegając jego przesuszeniu nawet przy częstym myciu. Z kolei limonka, bogata w witaminę C i sole mineralne, działa na skórę rewitalizująco i tonizująco. Razem tworzą duet, który nie tylko dokładnie oczyszcza ciało, ale również pozostawia skórę miękką, elastyczną i pełną witalności.
Sposób użycia: Niewielką ilość żelu nanieś na wilgotną skórę lub gąbkę. Masuj ciało delikatnymi, kolistymi ruchami, aż do powstania odświeżającej piany, która otuli Twoją skórę cytrusowym zapachem. Po umyciu spłucz ciało obficie letnią wodą. Dzięki łagodnej recepturze, Joanna Naturia Aloes i Limonka może być stosowany codziennie, bez obaw o podrażnienia. To idealny wybór dla każdego, kto chce połączyć higienę z aromaterapeutycznym detoksem. Wybierz polską markę Joanna i poczuj, jak energia natury regeneruje Twoje ciało i umysł.