FARBA FASADOWA DEKORAL POLINIT BRĄZOWA 5L farba przeznaczona do malowania ścian budynków - fasad jak również można ją stosować wewnątrz pomieszczeń. Farba Polinit jest odporna na warunki atmosferyczne dzięki powłoce hydrofobowej, która odpycha wodę co zwiększa jej odporność na zabrudzenia oraz wspomaga samooczyszczanie się powłoki. farba przeznaczona do malowania ścian budynków - fasad jak również można ją stosować wewnątrz pomieszczeń. Farba Polinit jest odporna na warunki atmosferyczne dzięki powłoce hydrofobowej, która odpycha wodę co zwiększa jej odporność na zabrudzenia oraz wspomaga samooczyszczanie się powłoki.
Polityka prywatności
w SAMCHEM dbamy o Twoją prywatność.
Zasady dostawy
Zamówienia dostarczamy zgodnie z tymi zasadami.
Zasady zwrotu towarów.
Klient może dokonać zwrotu zamówienia do 14 dni od jego odebrania.
Bezpieczne płatności: Przelewy24, Przelew na konto bankowe oraz płatność za pobraniem.
Wysokiej jakości uniwersalana emulsja do malowania pomieszczeń. Farba emulsyjna POLINIT przeznaczona jest do malowania elewacji budynków oraz ścian wewnątrz pomieszczeń .
Najważniejsze cechy:
Wydajna - do 12 metrów kwadratowych z litra
Na zewnątrz i do wewnątrz
Odporna na działanie czynników zewnętrznych oraz promieni UV
Odporna na szorowanie
Dostępne opakowania:
1L, 5L, 10L
Dane techniczne:
Kolory: 25 kolorów gotowych
Wygląd powłoki: MAT
Ilość warstw: 1-2 (druga warstwa po 2 godzinach).
Sposób nanoszenia: pędzel, wałek lub natrysk.
Wydajność przy jednej warstwie: do 12 m 2 /l
Sposób stosowania:
Przygotowanie podłoża
Pozostałości po farbach klejowych dokładnie usuń, a podłoże zmyj wodą.
Powierzchnia przeznaczona do malowania powinna być czysta, sucha, odpylona, bez spękań, dobrze związana z podłożem.
Powierzchnie pomalowane farbami emulsyjnymi odtłuść poprzez umycie wodą z dodatkiem środków myjących.
Ściany wewnętrzne: - świeże tynki i podłoża silnie chłonące wodę (gładzie gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe, podłoża nigdy nie malowane) zagruntuj gruntem Aquagrunt marki Dekoral - do wyrównania chłonności podłoża stosuj farbę podkładową Unicryl marki Dekoral.
Fasady: - świeże tynki i podłoża silnie chłonące wodę (podłoża nigdy nie malowane) lub podłoża o nierównej chłonności zagruntuj gruntem Aquagrunt lub Akrogrunt marki Dekoral.
Malowanie
Przed użyciem wyrób dokładnie wymieszaj.
Zalecana ilość warstw 1-2. W razie potrzeby rozcieńcz woda w ilości max. 5% obj. Drugą warstwę nakładaj po wyschnięciu pierwszej.
Po zakończeniu malowania narzędzia umyj wodą.
Dodatkowe informacje
Maluj w temperaturze od +5°C do + 30°C.
Świeże tynki maluj po 4 tygodniach od ich nałożenia.
Produkt wodorozcieńczalny, nieodporny na mróz. Przechowywać w temperaturze powyżej 0°C.
Wskazówki BHP i PPOŻ
W trakcie prac malarskich i po ich zakończeniu pomieszczenia przed użytkowaniem wywietrz do zaniku charakterystycznego zapachu.
Chronić przed dziećmi.
W razie połknięcia niezwłoczne zasięgnij porady lekarza – pokaż opakowanie lub etykietę.
Stosować się do zaleceń podanych na opakowaniu.
Szczegółowe informacje zamieszczone są w Karcie Charakterystyki.
Emakol Strong - emalia do drewna i metalu, kolor antracyt, pojemność 0.9L. Idealna do ochrony i dekoracji powierzchni, zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.
BYĆ MOŻE PARIS WODA TOALETOWA 10ML Dużo towarów w bazie. Opisy produktów są dodawane, jednak ten musi jeszcze poczekać. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny!
Olejkowy żel pod prysznic Moroccan Gold delikatnie oczyści Twoją skórę i otuli ją orientalnym zapachem przywodzącym na myśl spacer uliczkami Marrakeszu. Żel zawiera dwa olejki o działaniu nawilżającym i odżywiającym skórę oraz ekstrakt z figi.
Farba do włosów L'Oréal Recital Preference 4.15 – intensywny brąz z trwałym blaskiem. Pełne pokrycie siwych włosów, odżywka z filtrem UV i witaminą E dla miękkości i jedwabistości.
Wyjątkowo skuteczny preparat owadobójczy do stosowania w pomiesz- czeniach mieszkalnych, sklepach, budynkach gospodarczych itp. Opako- wanie zawiera dwa składniki do sporządzania zawiesiny, którą należy pokryć ramy okienne, futryny bądź inne nasłonecznione miejsca, szczególnie narażone na gromadzenie się much.
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
HEITMANN Chusteczki do czerni – 6 szt. Przywracają głęboki, trwały kolor wyblakłym ubraniom. Z farbą i serum wygładzającym włókna. Proste w użyciu, idealne do prania.