DIAMOND Wąż do gazu 1/2 cala 100cm CMG GW/GW

57,28 zł
Brutto
Elastyczny przewód gazowy Diamond 100cm 1/2. Bezpieczne podłączenie kuchenek i płyt gazowych. Certyfikat bezpieczeństwa i trwałość. Sprawdź!
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka prywatności

w SAMCHEM dbamy o Twoją prywatność.

  Zasady dostawy

Zamówienia dostarczamy zgodnie z tymi zasadami.

  Zasady zwrotu towarów.

Klient może dokonać zwrotu zamówienia do 14 dni od jego odebrania.

Bezpieczne płatności: Przelewy24, Przelew na konto bankowe oraz płatność za pobraniem.

Bezpieczeństwo instalacji gazowej w Twoim domu to priorytet, który nie uznaje kompromisów. DIAMOND Wąż do gazu 1/2 cala 100cm CMG to profesjonalny przewód przyłączeniowy, zaprojektowany z myślą o niezawodnym i szczelnym połączeniu domowych urządzeń gazowych, takich jak kuchenki, płyty grzewcze czy piece. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, produkt ten eliminuje ryzyko nieszczelności, zapewniając domownikom pełen komfort i spokój ducha podczas codziennego użytkowania kuchni.

Konstrukcja przewodu typu CMG charakteryzuje się wyjątkową elastycznością, co znacznie ułatwia montaż urządzeń w trudnodostępnych miejscach lub w zabudowie kuchennej. Wąż posiada zakończenia z gwintem wewnętrznym (GW/GW) o rozmiarze 1/2 cala, co jest standardem w większości instalacji domowych. Wielowarstwowa budowa nie tylko chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale również zapewnia odporność na zgięcia i naprężenia, które mogą wystąpić podczas przesuwania urządzeń w celu utrzymania czystości.

  • Certyfikowane bezpieczeństwo – produkt spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa, co jest kluczowe przy instalacjach gazowych zasilanych gazem ziemnym lub LPG.
  • Optymalna długość 100cm – pozwala na swobodne manewrowanie urządzeniem podczas montażu oraz zapewnia odpowiedni zapas przewodu bez nadmiernego pętlenia.
  • Trwała konstrukcja – odporność na starzenie i czynniki zewnętrzne gwarantuje, że instalacja pozostanie szczelna przez wiele lat użytkowania.
  • Uniwersalne przyłącze 1/2 – pasuje do standardowych zaworów gazowych i króćców przyłączeniowych w większości markowych kuchenek gazowych.
  • Wysoka elastyczność – ułatwia instalację w ciasnych narożnikach i zapobiega załamaniom, które mogłyby dławić przepływ gazu.

Zastosowanie i montaż: Przewód gazowy Diamond przeznaczony jest do podłączania odbiorników gazu w budynkach mieszkalnych. Dzięki końcówkom GW/GW (gwint wewnętrzny - gwint wewnętrzny) montaż jest intuicyjny, jednak ze względu na charakter instalacji, powinien być przeprowadzony przez osobę z odpowiednimi uprawnieniami gazowymi. Pamiętaj, aby po każdym montażu sprawdzić szczelność połączeń za pomocą atestowanego testera w sprayu lub wody z mydłem. Wybór marki Diamond to inwestycja w sprawdzone rozwiązania instalacyjne, które od lat cieszą się zaufaniem fachowców w całej Polsce.

WAZ.GAZ8
2 Przedmioty
Nowy

Komentarze

Napisz swoją opinię

DIAMOND Wąż do gazu 1/2 cala 100cm CMG GW/GW

Elastyczny przewód gazowy Diamond 100cm 1/2. Bezpieczne podłączenie kuchenek i płyt gazowych. Certyfikat bezpieczeństwa i trwałość. Sprawdź!

Napisz swoją opinię

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Grosik Druciak Metalowy 3 sztuki

2,10 zł
Dostępność: 9 Towar jest dostępny
Zestaw 3 trwałych druciaków metalowych Grosik. Skutecznie usuwają przypalenia i trudny brud z garnków stalowych i aluminiowych. Czystość bez wysiłku. Sprawdź!
Dostępność: 5 Towar jest dostępny
KOROSTYL 0,8L CZERWONY TLENKOWY 8012 antykorozyjna farba na rdzę KOROSTYL to jednoskładnikowa, dekoracyjno-gruntująca farba antykorozyjna, idealna do malowania powierzchni metali żelaznych, w tym także powierzchni skorodowanych, narażonych na działanie czynników korozyjnych. Farba ta zapewnia trwałą ochronę przed korozją i dekoracyjny efekt. Dzięki technologii Bezpośrednio na Rdzę, farba może być stosowana bezpośrednio na rdzę, co skraca czas i koszty renowacji metalowych powierzchni.

FARBA DESIGNER LATEKSOWA MAT WHITE 5L

106,25 zł
Dostępność: 12 Towar jest dostępny
  • Odporność pomalowanej powłoki na mycie wodą z dodatkiem detergentu
  • Długi efekt bieli - farba odporna na promieniowanie UV nie żółknie w czasie; polecana do mocno przeszklonych pomieszczeń
  • Dobra wydajność - do 14m2/l

E.BRAZ CZEK.8017 0,75L RADACH

53,26 zł
Dostępność: 11 Towar jest dostępny
E.BRAZ CZEK.8017 0,75L RADACH
Dużo towarów w bazie. Opisy produktów są dodawane, jednak ten musi jeszcze poczekać. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny!

BROS KULKI NA MOLE KWIATOWE 120G

4,88 zł
Dostępność: 27 Towar jest dostępny

Kulki skutecznie chronią odzież w szafkach, szufladach i garderobach. Zwalczają dorosłe mole, ich jaja i larwy. Wywołują bójczy efekt już po 8 h od zastosowania i pozostają skuteczne aż do 6 miesięcy. Każda kulka umieszczona jest w osobnej, perforowanej saszetce, dzięki czemu ich stosowanie jest łatwiejsze i wygodniejsze, a użytkownik nie ma bezpośredniego kontaktu z substancją czynną. Produkt dostępny jest w 3 wersjach zapachowych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Na tej stronie używamy ciasteczek w rozsądnych ilościach :)