Podpaski Always Classic to nowoczesny i bardzo skuteczny produkt higieny osobistej. Unikalna trójstrefowa technologia chłonna zapewnia doskonałą ochronę przed przeciekaniem oraz sprawia, że podpaska jest bardzo komfortowa w użytkowaniu. Dodatkowo linia Sensitive wyposażona jest w miękką jak bawełna powłoczkę idealną do wrażliwej skóry. Seria Normal przeznaczona jest do stosowania przy umiarkowanych miesiączkach.
Szampon chroniący kolor do włosów farbowanych i pozbawionych blasku. Przeznaczony do profesjonalnej pielęgnacji w domu. Zawiera proteiny mleczne i filtr UV. Wzmacnia włosy i przeciwdziała blaknięciu ich koloru. Ułatwia rozczesywanie, zapobiega puszeniu się włosów. Chroni przed łamaniem i uszkodzeniami. Nie obciąża włosów, zwiększa ich podatność na układanie i ułatwia stylizację. Pozostawia przyjemny zapach. Udowodnione rezultaty*: ochrona koloru, włosy miękkie, elastyczne, intensywnie błyszczące. Produkt dobrze tolerowany przez skórę, testowany dermatologicznie pod nadzorem lekarza dermatologa. *Skuteczność potwierdzona badaniami aplikacyjnymi przy jednoczesnym stosowaniu balsamu Romantic Professional COLOR. Wypróbuj także maskę z tej samej linii. Sposób użycia: Nanieść na wilgotne włosy, spienić, dokładnie spłukać. W razie konieczności, powtórzyć. Środki ostrożności: Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami natychmiast przepłukać je wodą.
Ochrona drewna na najwyższym poziomie! Impregnat KASZTAN Altax 4,5l - szybkoschnący, trwały, matowy. 9 lat ochrony. Łatwy w aplikacji, idealny na zewnątrz.
Nawilżający żel 3w1 ON LINE FROZEN o zapachu leśnej jagody. Delikatnie myje włosy i ciało dziecka. Nie szczypie w oczy, ułatwia rozczesywanie włosów po kąpieli i zmniejsza ich elektryzowanie. Przebadana dermatologicznie formuła zawiera 94% składników pochodzenia naturalnego, posiada pH neutralne dla skóry. Może być używana powyżej 1-go roku życia. Odpowiednia do skóry wrażliwej.
On Line Emocje Enjoy…Your Life Balsam do ciała z fiołkiem i lotosem (250 ml) to codzienna dawka pozytywnej energii w jednej tubce. Głębokie nawilżenie dzięki masłu shea, subtelny zapach fiołka, lotosu, melona i piżma oraz lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja sprawiają, że pielęgnacja skóry staje się luksusem i relaksem.
Palmolive Naturals Irresistible Tuch Czarna Orchidea Mydło w kostce 90 g
Palmolive Naturals Irresistible Touch Mydło w Kostce Czarna Orchidea, 90 g Mydło w płynie Palmolive doskonale odświeża skórę pozostawiając delikatny zapach Czarnej Orchidei. Wzbogacone składnikami w 100% naturalnego pochodzenia: ekstrakt z orchidei i aloesu.
ALTAXIN LAKIER.750ML SS BRAZ Dużo towarów w bazie. Opisy produktów są dodawane, jednak ten musi jeszcze poczekać. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny!
Dasty Inox Spray 700 ml – skuteczny płyn do stali nierdzewnej i płyt indukcyjnych. Usuwa tłuszcz, nie wymaga spłukiwania, przywraca połysk. Idealny do kuchni i sprzętów AGD.