
Dużo towarów w bazie. Opisy produktów są dodawane, jednak ten musi jeszcze poczekać. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny!
w SAMCHEM dbamy o Twoją prywatność.
Zamówienia dostarczamy zgodnie z tymi zasadami.
Klient może dokonać zwrotu zamówienia do 14 dni od jego odebrania.
Bezpieczne płatności: Przelewy24, Przelew na konto bankowe oraz płatność za pobraniem.
Urekor S Podkład Antykorozyjny czerwony tlenkowy to niezawodny środek do ochrony elementów stalowych i żeliwnych przed korozją. Szybko schnąca, doskonale przyczepna do podłoża podkładowa farba antykorozyjna zawiera pigmenty i wypełniacze w roztworze żywicy ftalowej, z dodatkiem rozpuszczalników organicznych, środków uszlachetniających i pomocniczych. Tworzy matowe, elastyczne powłoki, dostosowane do różnych wymagań twardości. Idealnie sprawdza się jako podkład pod farby i emalie nawierzchniowe, takie jak ftalowe, ftalowe modyfikowane i nitrocelulozowe.
Przed malowaniem zaleca się dokładne oczyszczenie powierzchni zgodnie z normami PN-70/H-97050. Na nowych powierzchniach usuń rdzę i inne zanieczyszczenia, a na powierzchniach przeznaczonych do renowacji usuń luźne warstwy starej farby, rdzę i inne zabrudzenia, a następnie odtłuść benzyną ekstrakcyjną.
Starannie wymieszaj farbę, a w razie potrzeby rozcieńcz ją do odpowiedniej lepkości za pomocą rozcieńczalnika do wyrobów ftalowych, karbamidowych ogólnego stosowania, chlorokauczukowych lub poliwinylowych.
Maluj pędzlem lub natryskiem pneumatycznym, zalecając 1-2 warstwy, w zależności od agresywności środowiska korozyjnego. Następną warstwę nakładaj po 4-6 godzinach, a warstwy nawierzchniowe po 24 godzinach schnięcia, chyba że zalecenia dla konkretnej farby nawierzchniowej stanowią inaczej. Emalie nitrocelulozowe i chlorokauczukowe nakładaj po minimum 72 godzinach od wyschnięcia warstwy podkładowej.