
Lovran Amla & Patchouli to płyn do płukania, który zapewnia głębokie oczyszczenie, wyjątkową delikatność i orientalny aromat. Zawiera amlę i patchouli dla świeżości, miękkości i odświeżenia tkanin. Idealny dla różnych rodzajów tkanin.
w SAMCHEM dbamy o Twoją prywatność.
Zamówienia dostarczamy zgodnie z tymi zasadami.
Klient może dokonać zwrotu zamówienia do 14 dni od jego odebrania.
Bezpieczne płatności: Przelewy24, Przelew na konto bankowe oraz płatność za pobraniem.
TESORI d'ORIENTE Koncentrat do Płukania Tkanin AYURVEDA 760 ml - Zapach Olejku z Paczuli i Amli
Koncentrat do płukania tkanin Tesori d'Oriente AYURVEDA to włoski środek chemiczny, który delikatnie perfumuje Twoje tkaniny aromatycznym olejkiem z paczuli i amli. Dzięki głębokiemu wnikaniu w włókna tkanin, zapach utrzymuje się przez wiele tygodni.
Skoncentrowane płyny do płukania Tesori d'Oriente nie tylko odświeżają tkaniny, ale także nadają im wyjątkową miękkość, sprawiając, że noszenie ich to prawdziwa przyjemność. Dodatkowo, płyn wygładza drobne zagniecenia, ułatwiając proces prasowania.
Formuła płynu jest delikatna, co czyni go odpowiednim nawet dla osób o wrażliwej skórze, nie powodując podrażnień ani alergii.
Jedno opakowanie koncentratu o pojemności 760 ml pozwoli Ci na aż 38 skutecznych prań. To skoncentrowane rozwiązanie, które pochodzi od renomowanej marki Tesori d'Oriente, znanej ze swojego włoskiego pochodzenia oraz wysokiej jakości produktów.
Dane produktu:
Zadbaj o swoje tkaniny przy użyciu skutecznego koncentratu do płukania tkanin Tesori d'Oriente o unikalnym zapachu olejku z paczuli i amli.