



w SAMCHEM dbamy o Twoją prywatność.
Zamówienia dostarczamy zgodnie z tymi zasadami.
Klient może dokonać zwrotu zamówienia do 14 dni od jego odebrania.
Bezpieczne płatności: Przelewy24, Przelew na konto bankowe oraz płatność za pobraniem.
Marzysz o wnętrzu pełnym delikatności, które emanuje spokojem i pozytywną energią? Dekoral Moc Koloru Cukierek Pudrowy to wysokiej jakości farba lateksowa, która odmieni Twoje pomieszczenia, nadając im nowoczesny, a zarazem przytulny charakter. Ten subtelny, pastelowy odcień różu idealnie komponuje się z szarościami, bielą oraz naturalnym drewnem, tworząc przestrzeń sprzyjającą relaksowi w sypialni lub radosnej zabawie w pokoju dziecięcym.
Największym atutem produktu jest zastosowanie zaawansowanej technologii kryjących polimerów. Dzięki niej farba tworzy na ścianie gładką, estetyczną powłokę o matowym wykończeniu, która jest wyjątkowo odporna na szorowanie. Nie musisz się już martwić o przypadkowe plamy czy zabrudzenia – ściany pomalowane farbą Dekoral Moc Koloru można czyścić na mokro bez ryzyka utraty intensywności barwy czy powstawania nieestetycznych wybłyszczeń. To inwestycja w piękno, które przetrwa próbę czasu.
Sposób użycia: Przed rozpoczęciem prac malarskich upewnij się, że powierzchnia ścian i sufitów jest sucha, odpylona i pozbawiona pęknięć. Ściany o wysokiej chłonności warto wcześniej zagruntować odpowiednim preparatem marki Dekoral. Farbę należy dokładnie wymieszać. Nakładaj dwie warstwy w odstępie minimum 2 godzin. Ciesz się aksamitnym wykończeniem i kolorem, który wnosi uśmiech do Twojego domu!