Kategorie

Producenci

Goo Gone - odplamiacz o łagodnym pomarańczowym zapachu okazał się hitem sprzedaży. Najnowsze statystyki z naszego programu magazynowego mówią, że za pośrednictwem naszych kanałów sprzedaży już ponad 1000 sztuk tego produktu znalazło miejsce w Waszych domach. Ktoś mógłby powiedzieć, że 1000 sztuk jest ilością niewielką ale mamy tu do czynienia z produktem niszowym - który do naszego kraju jest importowany z USA i nie ma w Polsce żadnych reklam.

Fenomen goo gone - to przede wszystkim solidna pozytywna opinia przekazywana przez ludzi potwierdzona doświadczeniem. Dzięki akcji w której prosiliśmy użytkowników produktu o przesłanie jakiś fotorelacji w których Goo Gone był głównym bohaterem - teraz możemy pokazać skuteczność produktu. 

Goo Gone usuwa klej"Goo Gone usunął klej z taśmy dwustronnej służącej do mocowania dywanów. Nie zrobiłam zdjęcia po, ale wierzcie - nie został po niej najmniejszy ślad. Oczywiście nie zeszło to po pierwszej aplikacji i cała operacja chwilę trwała jednak poszło to o wiele łatwiej niż kiedyś i nie uszkodziłam powierzchni panela.


Witam - oto co zrobił wasz odplamiacz ze smarem rowerowym z napędu - plama na zdjęciu to bardzo tłusty smar przeznaczony do jazdy na rowerze w bardzo złych warunkach. Plama ta przetrwała pranie tapicerki i podróżowała ze mną w samochodzie już ponad 2 lata. Jakimś czasem znalazłem goo gone na allegro i wziąłem go jako coś ekstra, żeby mieć darmową przesyłkę. Zaaplikowałem zgodnie z instrukcją i pierwsze co pomyślałem, to że takiego *** jeszcze nie widziałem! Ale jak to z facetami - szmatka a szmatka bawełniana - bez różnicy - teraz już wiem. Trzeba to czyścić bawełną i wtedy rozpuszczony brud przechodzi na nią inaczej brud się rozpuści i podczas wycierania będzie przeprowadzał proces kolonizacji! Dziękuję za pomoc obsłudze sklepu za pomoc w rozwiązaniu problemu.