Kategorie

probiotyki 

Jest 28 produktów.

Oferta naszego sklepu nie ogranicza się wyłącznie do chemii budowlanej czy samochodowej. W asortymencie dostępne są również probiotyki – żywe kultury bakterii bądź drożdży znajdujące szerokie zastosowanie nie tylko w profilaktyce zdrowotnej, ale także pielęgnacji domu czy ogrodu. Zadbaliśmy też o wybór preparatów wspomagających dla zwierząt domowych i hodowlanych. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi propozycjami.

Produkty z probiotykami dla ludzi

Żywe kultury bakterii znane są przede wszystkim z osłonowego działania podczas antybiotykoterapii. Stosowane bywają też profilaktycznie w celu poprawy pracy jelit oraz wsparcia układu odpornościowego. W naszej ofercie udostępniamy produkty przeznaczone do suplementacji wybranej grupy witamin, minerałów oraz antyoksydantów. Dedykowane są sportowcom, osobom przemęczonym oraz chcącym zapobiec powracaniu infekcji wirusowych bądź bakteryjnych.

Probiotyki do picia dla zwierząt

Zadbaliśmy, aby w ofercie dostępne były także żywe kultury bakterii przeznaczone dla psów oraz kotów, ale także zwierząt hodowlanych. Polecamy mikroorganiczne neutralizatory zapachów przeznaczone do higienizacji pomieszczeń, w których znajdują się zwierzęta. Dostępną opcją są również probiotyki do picia przywracające naturalną mikroflorę bakteryjną, a także specjalne preparaty żywnościowe i pielęgnacyjne dla gołębi hodowlanych.

Probiotyki dla domu i ogrodu

Za sprawą żywych kultur bakterii można troszczyć się również o ogród oraz dom. Aby do tego zachęcić, przygotowaliśmy szereg interesujących rozwiązań. W sprzedaży dostępne są m.in. środki mikrobiologiczne przeznaczone do dbania o trawnik oraz przydomową roślinność. Pomyśleliśmy również o środkach dla rolników, takich jak specjalne granulaty odżywcze czy biomasy poprawiające właściwości gleby. Proponujemy też preparaty do czyszczenia różnych powierzchni o przyjemnym świeżym aromacie, które usuwają zabrudzenia, a dodatkowo chronią domowników przez niekorzystnym działaniem chorobotwórczej mikroflory.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 28 elementów