środki czystości 

Jest 50 produktów.

Dla zachowania porządku w domu oraz wokół niego nie potrzeba wiele – wystarczy zaopatrzyć się w wysokiej jakości środki czystości, aby cieszyć się tym, jak szybko i skutecznie można pozbyć się nawet bardzo uciążliwego brudu. Dla klientów poszukujących skutecznych, wydajnych, a zarazem niedrogich preparatów myjących przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę.


Nasza propozycja obejmuje szeroką pojętą chemię gospodarstwa domowego. Są to przede wszystkim płyny do czyszczenia powierzchni o uniwersalnym zastosowaniu, dostępne w kilku nutach zapachowych. Polecamy również mleczka z mikrocząsteczkami przeznaczone do pozbywania się tłuszczu oraz innych uciążliwych zabrudzeń. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również takich środków czystości, które okazują się niezastąpione podczas mycia powierzchni z kamienia oraz silniejszych odplamiaczy.


Gwarantujemy atrakcyjne ceny i dostęp zarówno do preparatów renomowanych marek, jak i nieco mniej znanych firm znanych z produkcji specjalistycznych środków do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 50 elementów