ochrona powierzchni 

Jest 11 produktów.

Istnieje wiele czynników, które mają negatywny wpływ na wygląd domowych powierzchni. Szczególnie narażony na ich działanie okazują się przede wszystkim drewno oraz kamień, choć to nie jedyne tworzywa, o których kondycję należy dbać. Glazura, gres, terakota, PVC – to materiały w równym stopniu wymagające odpowiedniej ochrony przez zniszczeniem.


W zabezpieczaniu powierzchni pomocne okażą się specjalistyczne środki czyszczące przeznaczone do powłok o zróżnicowanych wymaganiach. W przygotowanej ofercie dostępne są środki do mycia oraz nabłyszczania elementów nierdzewnych, ochrony glazury, terakoty oraz podobnych materiałów wykończeniowych, a także preparaty do renowacji drewna, w tym paneli oraz podłóg.


Właściwa ochrona powierzchni pozwala utrzymać powłokę w nienaruszonym stanie nawet mimo nieustannej ekspozycji na promienie słoneczne, zbyt dużą wilgoć czy częste zabrudzenia. Warto używać preparatów regularnie, aby ściany, podłogi, blaty i inne powierzchnie zachwycały zarówno czystością, jak i nienagannym wyglądem.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów