akcesoria 

Jest 98 produktów.

Bez dostępu do akcesoriów trudno mówić o skutecznym działaniu preparatów czyszczących. W związku z tym w naszym sklepie nie mogło zabraknąć także artykułów niezbędnych podczas doprowadzania domu do ładu, takich jak zmywaki, wymienniki do mopa, gumowe rękawice, ale także zmiotki, szufelki czy suszarki.


Do dostępnych w ofercie niezbędników należą m.in. zmywaki do naczyń, zarówno te potocznie nazywane druciakami (przeznaczone do mycia garnków oraz innych naczyń wymagających szorowania), jak i delikatniejsze gąbki wykonane z celulozy. Proponowane przez nas artykuły nadają się nie tylko do mycia naczyń, ale także czyszczenia różnych powierzchni, w tym blatów, umywalek oraz zlewów. W ofercie nie zabrakło również nakładek na mopy przeznaczone do usuwania trudnych zabrudzeń.


Dla zachowania jak najwyższego poziomu higieny w łazience, kuchni i innych sprzątanych wnętrzach warto pamiętać o częstej wymianie zmywaków, ścierek czy rękawiczek. W związku z tym zalecamy, aby zaopatrzyć się w większą liczbę produktów i zawsze mieć pod ręką akcesoria niezbędne podczas sprzątania.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 98 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 98 elementów