Kategorie

towary ekologiczne 

Jest 24 produktów.

Chemia ekologiczna zawsze pod ręką

Z coraz większym zaangażowaniem podchodzimy do dbania o środowisko. Na stosowanie ekologicznych preparatów decydują się zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne, które chcą przynajmniej w niewielkim stopniu przyczynić się do ochrony natury. Z tego względu w naszej ofercie nie mogło zabraknąć właśnie takich rozwiązań: sprawdzonych, pozbawionych szkodliwych substancji, a do tego przyjaznych dla środowiska.

Proponujemy wyłącznie certyfikowane towary ekologiczne, do produkcji których wykorzystano tworzywa pochodzące z recyklingu oraz pozbawione szkodliwych związków mających negatywny wpływ na środowisko. To przede wszystkim chemia gospodarcza: preparaty przeznaczone do czyszczenia powierzchni różnego typu, o lekkiej konsystencji i przyjemnym zapachu. Należą do produktów wydajnych oraz w pełni odpowiadających obecnym wymogom dotyczących ochrony środowiska. Pianki, żele oraz płyny do czyszczenia usuwają zabrudzenia z powierzchni ceramicznych, stalowych i chromowanych, pozostawiając je czyste i lśniące.

Akcesoria ekologiczne: modne i potrzebne

Osobną część naszej oferty z towarami ekologicznymi stanowią akcesoria biodegradowalne. Zachęcamy do stosowania jednorazowych przedmiotów, które stanowią świetną alternatywę dla produktów z plastiku. Proponujemy sztućce (widelce, noże oraz łyżeczki), kubki oraz wieczka wykonane z kompostowanych materiałów. To doskonały wybór dla osób prowadzących punkt gastronomiczny – serwowanie dań z wykorzystaniem biodegradowalnych akcesoriów z jednej strony przyczyni się do ochrony środowiska, a z drugiej będzie świetną reklamą.

Oprócz towarów typu sztućce i naczynia polecamy także bambusowe szczoteczki do zębów. To w pełni wegański produkt, który przypadnie do gustu osobom chcących w szczególny sposób zadbać o środowisko, zaczynając zmianę od siebie. Szczoteczki do zębów z biodegradowalnych materiałów, podobnie jak oferowane przez nas akcesoria kuchenne, są znacznie wydajniejsze, a po wyrzuceniu w żaden sposób nie zaburzają równowagi ekologicznej. Do tego dostępne są w atrakcyjnej cenie.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 24 elementów