środki konserwujące 

Jest 37 produktów.

Chcąc zachować karoserię w jak najlepszym stanie przez jak najdłuższy czas, warto sięgać po dodatkowe rozwiązania. Także tym, którym zależy, aby lakier oraz powierzchnie wymagające dodatkowej ochrony był odporne na zarysowania, pojawianie się odprysków i inne uszkodzenia mechaniczne, polecamy profesjonalne środki konserwujące.

W naszej ofercie znajdziesz szereg produktów przeznaczonych do ochrony powierzchni - lakierów samochodowych, elementów stalowych, opon oraz skórzanej tapicerki. Nie brakuje tu środków konserwujących posiadających dodatkowe właściwości czyszczące, nabłyszczające i pielęgnujące. Zawarte w nich składniki pozwalają zachować powierzchnię w doskonałym stanie, a dodatkowo zabezpieczają ją przed uszkodzeniami wynikającymi z działanie czynników atmosferycznych lub mechanicznych.

Właściwa dbałość o karoserię, tapicerkę oraz inne elementy metalowe i gumowe wchodzące w skład wyposażenia pojazdu wymaga stosowania starannie wyselekcjonowanych środków konserwujących, w które warto zaopatrzyć przydomowy warsztat.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 37 elementów