szpachlówki 

Jest 32 produktów.

W jaki sposób skutecznie pozbyć się nierówności przed lakierowaniem? Najlepiej sięgnąć po sprawdzone rozwiązanie w postaci szpachlówki. Dzięki zastosowaniu starannie dobranych składników możliwe jest precyzyjne przygotowanie powierzchni do nałożenia lakieru.

Produkty dostępne w naszej ofercie powstają na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych, które sprawiają, że materiał nabiera odpowiednich właściwości do dalszej obróbki. Dodatki uszlachetniające sprawiają natomiast, że przygotowana w ten sposób powłoka jest gładka, pozbawiona zagłębień i idealna do tego, aby nałożyć na nią lakier.

Proponujemy szeroki wybór produktów do wyrównywania powierzchni. Znajdują się tu szpachlówki wykończeniowe, dedykowane tworzywom sztucznym, z dodatkiem włókna szklanego lub pyłem aluminiowym. Nie brakuje tu także zestawów składających się z maty szklanej, utwardzacza oraz żywicy poliestrowej. Wyselekcjonowane przez nas szpachlówki wyróżnia wysoka odporność mechaniczna, łatwość nakładania oraz uniwersalność zastosowania.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 32 elementów