Kategorie

chemia gospodarstwa domowego 

Jest 430 produktów.
Czysty dom to wizytówka świadcząca o jego mieszkańcach. Aby zachować porządek, warto sięgnąć po sprawdzoną chemię oraz akcesoria przeznaczone do użycia w gospodarstwie domowym.

Dzięki nam wyposażysz kuchnię oraz łazienkę w artykuły, bez których zachowanie czystości w domu byłoby niemal niemożliwe. Mop do mycia podłogi, miotła z szufelką czy wiadra na wodę to podstawowe akcesoria, które powinny znaleźć się w każdym mieszkaniu. W ofercie dostępna jest chemia gospodarstwa domowego w pełnej gamie produktów: to żele do WC, płyny do pielęgnacji podłóg i dywanów, środki do pozbywania się tłustych plam i czyszczenia mebli, a także płyny do usuwania pleśni. Rękawice, gąbki do naczyń, ściereczki i worki na śmieci to produkty, które również kupisz za naszym pośrednictwem.

Naszym celem jest to, aby zapewnić klientom dostęp do najlepszej chemii przeznaczonej do mycia powierzchni różnego typu, a także dedykowanych przyrządów do sprzątania. Dlatego nasza oferta stale się poszerza - zachęcamy do zakupów.
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 430 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 430 elementów