impregnat dekoracyjny 

Jest 229 produktów.

Dekoracyjne impregnaty do drewna – zdobią i chronią.

Piękno tego tworzywa nie jest wieczne – aby zachować je w nienagannym stanie, warto sięgnąć po dodatkowe zabezpieczenie, takie jak dekoracyjne impregnaty do drewna. Proponowane przez nas rozwiązania nadają się nie tylko do ochrony przed czynnikami z zewnątrz, ale także przywracania świeżości elementom wchodzącym w skład wyposażenia domu lub ogrodu. Nasz asortyment obejmuje powłoki renomowanych firm, takich jak Vidaron, Sadolin czy Drewnochron – marek cenionych za nowoczesne i sprawdzone rozwiązania w zakresie wykończenia i ochrony naturalnych tworzyw.

Impregnat do drzewa – nie tylko dekoracja, ale także ochrona

Impregnat do drewna zabezpiecza surowe tworzywo przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych, które przyczyniają się do jego szarzenia. Wzmocnione dodatkową warstwą powłoki zyskuje odporność na biokorozję oraz ochronę przed szkodnikami. Jednocześnie żywotność materiału zostaje przedłużona nawet o kilka lat. Dzięki temu stan mebli, ogrodzeń, płotów, desek tarasowych oraz znajdujących się na zewnątrz elementów dekoracyjnych pozostaje nienaruszony.

Impregnat dekoracyjny do drewna

Przed zastosowaniem produktu zaleca się wykonanie próby na surowym materiale, gdyż nie są to produkty w pełni kryjące - ostateczny kolor powłoki będzie różny w zależności od rodzaju i koloru surowego materiału. Wystarczy kilka chwil, aby sprawdzić, czy efekt okaże się taki, jakiego oczekiwałeś.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 229 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 229 elementów